Kim jestem?
Nazywam się Piotr Perlega, projektowaniem budynków zajmuję się od 2009 roku.
Jestem z zawodu i wykształcenia architektem, hobbistycznie grafikiem.

Dlaczego tu jesteś?
Zapewne trafiłeś na tę stronę z polecenia lub pocztą pantoflową a może szczęśliwy
traf w google?

Nie to nie jest przypadek trafiłeś tu żeby wykonać swój projekt i z zadowoleniem rozpocząć budowę swojego budynku lub urzeczywistnić swoją wizję mieszkania z odrobiną mojej pomocy. Gwarantuję Ci pełen profesjonalizm ciekawe rozwiązania oraz rzetelne podejście do twojego tematu.
Nie ma na co czekać droga do przemyślanego projektu to długi i mozolny proces a gdzieś na końcu tego procesu może się czaić armia urzędników i góra dokumentów do przebycia ale spokojnie właśnie dlatego tu jesteś, dzięki mnie będzie to proces łatwy i przyjemny.
Jeżeli dalej nie jesteś pewien czy dobrze trafiłeś spójrz w zakładkę portfolio gdzie prezentuje swoje przykładowe prace.

W czym się specjalizuję?
Specjalizuję się w wykonywaniu projektów budowlanych, uzyskiwaniu pozwoleń na budowę oraz wizualizacjach 3D.

W gamie oferowanych prze zemnie usług możena znaleźć wydruki 3D, wirtualne spacery dzięki, którym możesz zobaczyć jak będzie wyglądało wnętrze twojego budynku przed wybudowaniem go dzięki technologi VR i gogli cardboard (przykład wnętrza tutaj,  aby uzyskać jak najlepszy efekt proszę skorzystać z aplikacji YOUTUBE).Lista osób / firm z którymi współpracowałem / tworzyłem projekty:
RYT-BK sp. z o.o., PCKul, Pszczyńskie TBS sp. z o.o., NOTUM Dariusz Makowski, KREON Łukasz Krzystala, Beskid Divers, Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie,
Back to Top